Search
Euro
English
Back to all

درب کلاسیک چوبی

درب های چوبی کلاسیک جزء پر طرفدار ترین درب ها در جهان و همین طور کشورعزیزمون  ایران می باشد طی تحقیقاتی که صورت گرفته 80 درصد از خریداران آپارتمان های لوکس و لاکچری از طرفداران درب های چوبی کلاسیک می باشند که برای آپارتمان خود خریداری کرده اند.

یکی از نشانه های محبوب در سبک و معماری کلاسیک درب چوبی می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه به شما خواهیم گفت چرا درب های چوبی متناسب با سبک کلاسیک می باشند و چگونه موجبات لوکس شدن فضا را به وجود می آورد. اول از همه شما را با سبک کلاسیک آشنا می کنیم:

سبک کلاسیک چه سبکی است؟

ریشه سبک کلاسیک برگرفته از کشور فرانسه و انگلیس در قرن های 18 و 19 می باشد و از پر طرفدار ترین سبک های طراحی در بین عموم مردم و طراحان در حوزه دکوراسیون و معماری ساختمان می باشد. سبک دکوراسیون مشخصه های مخصوص به خودش را دارد که به هر یک از آنها اشاره خواهیم کرد:

  1. حس گرمای موجودر طراحی.
  2. استفاده از رنگ های سوخته و تیره.
  3. استفاده از لوازم لوکس و برنزی.
  4. کفپوش های از جمس سنگ یا پارکت های چوبی تیره.
  5. پرده های مجلل و لاکچری، مبلمان و دکوراسیون کلاسیک.
  6. استفاده از خطوط منحنی دار و رنگ های تیره.

این ها مواردی بود که در سبک کلاسیک بسیار مشاهده می شوند.

چرا درب چوبی مناسب سبک برای کلاسیک است؟

سوال اکثر مردم اینه که چرا درب چوبی مناسب برای سبک کلاسیک ذکر شده گرما یکی از مهمترین مشخصه این سبک طراحی می باشد از این رو چوب و طراحی دکوراسیون چوبی با توجه به نقش و نگار های زیبا و همچنین رنگ مختص به خود موجب افزایش گرمای محیط می شود و باعث می شود طراحی داخلی کلاسیک تر و لوکس تر به چشم آید.

و همچنین لازم به ذکر است که چوب از پایه ترین و بدون تغیر ترین مریال در ساخت و دکوراسیون خانه می باشد. انسان ها در ابتدای گرد هم آیی برای شهرنشینی از چوب برای ساخت ساز استفاده نموده اند و همچنان استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان نشان دهنده قدمت آن ساختمان و طراحی به کار رفته در آن می باشد و از انجایی که سبک کلاسیک به شدت به نگهداری از سنت در ذات طراحی خود پابرجا است بنابر این چوب و درب چوبی متریال مناسب برای این سبک می باشد.

ویژگی های منحصر بفرد درب چوبی کلاسیک

این نوع درب ها به دو صورت تمام چوب و روکش چوب ساخته می شوند و می توان در آن ها برجستگی، قاب های فریم شده، تونک های چوبی، کتیبه های لوکس، منبت کاری های زیبا، تاج های زیبا، زهواره ابزار خورده، روکوب و پشت کوب، دستگیره های مد روز، رنگ های پتینه، وایت واش، پلی ارتان و رنگ های تیره و گردویی در آن ها ایجاد کرد.

جنس درب چوبی کلاسیک

درساخت درب چوبی کلاسیک محدودیتی برای انتخاب جنس چوب وجود ندارد و می توان از کلیه چوب های نرم و سخت استفاده نمود ولی متناسب ترین چوب برای ساخت درب چوبی کلاسیک چوب روسی یا بلوط راش و گردو استفاه نمود که از چوب های بلوط و گردو در کار های لوکس استفاده می شود و از مابقی چوب ها گرون تر می باشد. عکس زیر درب هرمس که ساخته شده توسط شرکت چوبین سازه است و از جنس بلوط می باشد.

درب های چوبی کلاسیک تولید شرکت چوبین سازه

شرکت چوبین سازه با استخدام مجرب ترین طراحان و سازنگان و استفاده از بهترین و به بروز ترین دستگاه ها  قصد دارد که زیبایی به همراه کیفیت را در پکیج محصولات خود به مشتری ارئه دهد در پایین چند نموه از درب های کلاسیک برتررا قرار داده ایم.

جهت مشاهده درب های لابی شرکت چوبین سازه به صفحه درب لابی مراجعه بفرمائید.

Comments
Write a comment Close

0912-6936895