Search
Euro
English
Back to all

انواع درب چوبی ضد سرقت

درب های چوبی ضد سرقت دارای انواع مختلفی هستند که شکل ظاهری و همچنین ساختار آن ها با یک دیگر متفاوت است. این نوع درب ها مقاومت بسیار بالایی دارند و به لحاظ امنیتی از درب های معمولی بهتر هستند.درون این درب های چوبی ضد سرقت لایه هایی از فولاد وجود دارد همچنین قفل این درب ها از جنس بسیار عالی برخوردار است، این قفل ها امنیت بسیار بالایی دارند. در واقع قفلی که روی این درب ها نصب می شود کاملاً ضد سرقت است.

همچنین این درب ها با توجه به ویژگی هایی که دارند قیمتشان از درب های معمولی بالاتر است،  البته باید گفته شود که یکی از مهمترین قسمت های درب ضد سرقت قفل آن است، زیرا قفل باعث می‌ شود که امنیت درب بالا تر برود.  ممکن است که گاهی اوقات این قفل ها خراب شوند که در این صورت باید تعمیرکار مخصوص درب ضد سرقت نسبت به تعمیر یا تعویض قفل درب اقدام نماید، زیرا افراد عادی نمی‌توانند چنین قفل هایی را تعمیر یا تعویض کنند و این کار نیاز به تخصص دارد.


 همچنین درب ضد سرقت چوبی یک  تیرک افقی در قسمت سر درب و یک تیرک افقی در کف دارد و دارای دو تیرک عمودی در طرفین می باشد که در واقع چهارچوب آن را می سازد. زمانی که متخصص می‌ خواهد درب را برای شما نصب کند باید دقت کند که آن را  به درستی در چهارچوب ورودی ساختمان شما جای بیندازد، زیرا این چهارچوب است که استقامت درب را بالا می برد و باعث استاندارد بودن درب می شود.

باید بگوییم که چهارچوب دارای انواع متفاوتی است که شامل چهارچوب فلزی و چهارچوب چوبی می شود، انتخاب چهارچوب وابسته به نوع و جنس درب می باشد و گاهی اوقات ممکن است همراه با چهارچوب فلزی برای زیبایی و ظاهر آن از چهارچوب چوبی هم استفاده کنند. به طور کلی هر دو نوع چهارچوب بسیار مقاوم هستند و کارایی تقریباً یکسان و اعلایی دارند.

مزایای درب ضد سرقت چوبی

همان طور که می دانید درب ضد سرقت چوبی به دلیل منحصر به فرد بودن مزایای بسیار زیادی دارد که ما در این جا برخی از آن ها را برای شما شرح می دهیم و در صورت لزوم توضیحات لازم را برای شما ارائه می‌ دهیم.

 • تنوع و گوناگونی و زیبایی چشمگیر و چشم‌ نواز درب ضد سرقت چوبی
 • نصب راحت و بدون دردسر درب ضد سرقت چوبی
 • مقاوم بودن و امنیت چند برابر آن نسبت به درب های معمولی
 • روکش های براق و زیبا و طبیعی راش
 • امکان نصب کردن دوربین های هوشمند
 • قیمت های متفاوت با توجه به نیاز مشتری
 • عایق بودن در برابر حریق و صوت
 • به کار بردن قفل های کاملاً دیجیتالی
 • استفاده از دزدگیر
 • اندازه های قانونی و استاندارد
 • ضخامت استاندارد
 • کاملا ضد زنگ می باشند
 • در برابر شرایط جوی مقاوم هستند
 • و ...


مزایایی که در این جا نام بردیم برای درب های ضد سرقت چوبی به کار برده شده اند و مشتریان می توانند به راحتی و با اعتماد کامل و اطمینان درباره این مزایا، این محصول را خریداری کنند و با خیال راحت از آن استفاده نمایند. درب های ضد سرقت رفت و آمد افراد مشکوک را ممنوع می کنند و هیچ سارق و فرد مشکوکی نمی‌ تواند آن را به وسیله اهرم باز کند.

حتی سارقان گاهی اوقات در شکستن قفل این محصولات هم عاجز می مانند. در واقع این نوع درب ها مانند گاوصندوق ها باز و بسته می‌ شوند و امنیت آن ها در در حد گاو صندوق می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مهم و بسیار خوب این محصولات وجود نوار لاستیکی در اطراف درب است که باعث می شود گرد و خاک و سرما و گرما و انرژی صوتی وارد  نشود.

همچنین نصب کردن این درب ها برای افراد متخصص کار سختی نیست و به راحتی انجام می‌ شود اما باید این کار را فرد کاردان انجام دهد. این درب ها یا به صورت مادام العمر کارآیی دارند و یا این که در صورت بروز مشکل های غیرقابل پیش بینی به صورت سطحی آسیب میبینند.

مزایای درب ضد سرقت چوبی

انواع مختلف درب های ضد سرقت چوبی

باید گفته شود درب های ضد سرقت چوبی دارای انواع مختلف و متفاوتی هستند که طبق سلیقه مشتریان ساخته می شوند و مطابق با تقاضا در بازار فروش عرضه می شوند. این درب ها  تنوع در قیمت هم دارند و هر درب با هر شکل ظاهری با قیمت متفاوتی به فروش می رسد.

امروزه درب های ضد سرقت چوبی موجود در بازار بیشتر ساخت کشور خودمان هستند و خاصیت و قابلیت های بسیار بالایی دارند و مشتریان نیز به آنان اعتماد زیادی دارند، در واقع  کیفیت بالای آن ها رضایت مخاطبان را جلب کرده است.

همان طور که گفتیم درب های ضد سرقت چوبی به لحاظ ظاهری با یک دیگر تفاوت زیادی دارند. اولین تفاوت در آن ها تفاوت در چهارچوب می باشد. همچنین لولا های درب های ضد سرقت چوبی با یک دیگر متفاوت است، تفاوت دیگر در این محصولات  تعداد و طرح لنگه درب است.


سخن پایانی


در نهایت باید بگوییم یکی از مهم ترین موارد در این محصول محافظت کردن از آن است. مکان و ساختمان مورد نظر شما توسط درب های ضد سرقت چوبی زیبا می شوند. این درب ها علاوه بر امنیت بسیار بالایی که دارند زیبایی چشم گیری هم به مکان و فضای شما می بخشند.

اما باید گفته شود که هم برای امنیت و استحکام این درب و هم برای زیبایی و دوام این درب باید به صورت صحیح از آن مراقبت کرد، زیرا هر چه بهتر و بیشتر از این محصول مراقبت کنید عمر آن چند برابر می شود و به لحاظ مالی و اقتصادی به صرفه تر خواهد بود..

روغن کاری مداوم این محصول باعث طول عمر آن می شود، گردگیری و تمیز کردن این درب نیز بسیار مهم و قابل اهمیت است. همچنین همان طور که گفتیم قیمت این محصول به مراتب بالاتر از درب معمولی می باشد اما هزینه ای که شما می پردازید باعث می شود که شما به لحاظ اقتصادی چندین سال ساپورت شوید و دیگر نیازی به خرید دوباره  درب نداشته باشید زیرا کیفیت بسیار بالای این محصول خود گویای همه چیز می باشد.

Comments
Write a comment Close

0912-6936895