Search
US Dollar
English
Back to all

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

برای اینکه خانه ای رویایی برای خود و اعضای خانواده خود داشته باشید بهتر آن است که یا خانه خود را بازسازی نمائید یا تغییراتی جزئی را در آن بوجود آورید تا زندگی در آن خانه برای شما دلنشین باشد و احساس راحتی و آرامش داشته باشید. این کار را میتوانید در هر کجای خانه خود و یا حتی همه خانه تغییر دهید. مثلاً شما میتوانید بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن را به سلیقه خودتان طراحی نمایید و یا فقط اتاق‌ها و یا سرویس ها را تغییر و بازسازی نمائید. حال در این مقاله ما سعی داریم که شما را با بازسازی آپارتمان و آشپزخانه و داشتن خانه ای مدرن و یا سنتی آشنا نماییم.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه یک دردسر بزرگ است. زندگی کردن در ریخت و پاش، آشپزی در بالکن و سر و صدا اصلاً جالب نیست. البته نتیجه پایانی ارزش این دردسر را دارد. قبل از هر چیز کمی درنگ کنید و تمام شرایط را در نظر بگیرید. تا بتوانید بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن را انجام دهید.

اگر فکر می‌کنید زمان تغییر و تحولی اساسی در آشپزخانه‌تان فرا رسیده، دست به کار شوید. هرکسی که تا به حال این بازسازی را انجام داده به خوبی می داند که اصلاً کار آسانی نخواهد بود. چه برای تعمیرات کوچک و چه بازسازی‌های بزرگ، به زحمت، زمان و البته پول احتیاج خواهد بود. قبل از خراب کردن دیوار‌ها و کابینت‌ها و شروع بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن برنامه ریزی و تصمیم گیری به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که این پروژه به خوبی و به موقع تمام خواهد شد.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن


آشپزخانه از فضاهای هیجان انگیز توی خانه است که در طول طراحی و ساخت نیاز به توجه زیادی دارد. انتخاب طرح یه گام بسیار مهم برای این مکان است. از ابتدا بهتر است که اولویت هاتون رو مشخص کرده و لیستی از تمام چیزهایی که تمایل دارید توی آشپزخانه خود داشته باشید تهیه کنید تا در طول طراحی همه آنها را لحاظ کنید. شما همچنین باید سبک خودتان را هم انتخاب کنید تا بتوانید به طرح ایده آلتان برسید.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

کفپوش در بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

با تنوعی که کفپوش‌ها در رنگ، جنس، طرح و مواد اولیه دارند، به راحتی می‌توانید آنچه مورد نیازتان است را انتخاب کنید. اگر بودجه‌ مشخصی دارید و به دنبال کفپوشی شیک و انعطاف پذیر می‌گردید، کفپوش‌های کوارتز گزینه‌ خوبی هستند. اما اگر به دنبال طرح‌های سنگی و طبیعی‌تری هستید، سنگ‌های ماسه‌ای را انتخاب کنید. هر نوع کفپوشی که با سلیقه‌ی خودتان انتخاب کنید، هم شما را راضی می‌کند و هم آشپزخانه‌تان را زیبا خواهد کرد.

دیوارهای آشپزخانه

تصمیم مهم دیگری که هنگام نوسازی آشپزخانه‌ خود باید بگیرید در مورد دیوار‌هاست. هر تغییری در دیوارها ایجاد کنید به آشپزخانه‌تان حس و حال خاصی خواهد داد. مانند کفپوش در مورد دیوار‌ها هم کاملاً حق انتخاب با خود شماست. اگر آشپزخانه‌ای تمیز و ساده دوست دارید، از رنگ سفید استفاده کنید. اگر دوست دارید آشپزخانه‌تان بافت‌ها و طرح‌های بیشتری داشته باشد، کاغذ دیواری‌های بافت دار را امتحان کنید. نکته‌ مهم این است که راهی برای بازسازی دیوارها انتخاب کنید که با سلیقه‌تان همخوانی داشته باشد.

تغییر در رنگ بندی و بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

یک لایه رنگ جدید استفاده از رنگ در جزییات کوچک آشپزخانه می‌تواند واقعاً آشپزخانه‌تان زیبا نماید. مثلاً تعویض کاشی بین کابینت یا استفاده از وسایل دکوری رنگارنگ در ایجاد جذابیت دیداری مؤثر است و می‌تواند راهکاری کم هزینه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه باشد. استفاده ترکیبی از رنگها نیز می‌تواند راهکاری خلاقانه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه باشد.

قفسه های آشپزخانه

بهتر است به فکر فضایی برای جا دادن وسایل‌تان باشید، مخصوصاً اگر فضای زیادی در آشپزخانه ندارید. هر آشپزخانه‌ای احتیاج به فضایی برای جا دادن لوازم آشپزخانه و فضای کافی برای کار در آن دارد. اگر احتیاج به فضای اضافی دارید می‌توانید از قفسه‌ها کمک بگیرید. مراقب باشید برای قفسه‌ها و محل نگهداری وسایل هزینه‌ اضافی نکنید.

تعویض و یا بازسازی کابینت آشپزخانه

در اکثر آشپزخانه‌ها، بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن ، کابینت بیشترین فضا را گرفته ‌است و از این رو به روز رسانی یا ایجاد تغییر در آن تأثیر زیادی در نمای آشپزخانه دارد. اگر تعویض کامل کابینت فعلی برایتان مقدور نیست، می‌توانید فقط درب کابینت را عوض کنید و به این طریق دکوراسیون داخلی آشپزخانه را کاملاً تغییر دهید.

تعویض صفحه روی کابینت

روشی فوق‌العاده است که به مدل بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن خود ظاهری نو بدهید. می‌توانید اجناس سنگی مانند مرمر یا گرانیت را انتخاب کنید، یا اگر واقعاً بودجه‌ محدودی دارید اجناس چوبی با تنوع بافت و رنگ زیادی که دارد می‌تواند انتخابی زیبا و کم‌هزینه باشد.

زیبایی آشپزخانه با کابینت جزیره

اگر فضای کافی دارید، اضافه کردن یا به روز کردن جزیره نه تنها آشپزخانه را متحول می‌کند، بلکه می‌تواند فضای بیش‌تری برای ذخیره‌سازی وسایل آشپزخانه یا آماده‌سازی غذا در اختیارتان بگذارد.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

نورپردازی در زیبایی بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

با وجود اینکه بسیاری به نورپردازی اهمیت نمی‌دهند، انتخاب صحیح لامپ روشنایی و محل درست نصب آن تأثیر بسیاری در کارکرد آن فضا دارد. اگر می‌خواهید اتاق‌تان روشن باشد، از لامپ‌های کم مصرف و پرنور استفاده کنید. برای بازی با نور در فضای آشپزخانه نیز می‌توانید از دیمر استفاده کنید. اما برای این‌که از نور طبیعی روز استفاده کنید آشپزخانه‌تان باید درست طراحی شده باشد.حالا که می‌دانید قبل از  بازسازی یا تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه چه مواردی را باید در نظر بگیرید، برنامه ریزی را شروع کنید، از یک طراح دکوراسیون داخلی کمک بگیرید و آشپزخانه‌ رویایی‌تان را بسازید.

لوستر و لامپ جدید نصب کنید

اگر در حال حاضر یک لامپ در مرکز روشنی‌بخش آشپزخانه‌تان است، شاید نور آشپزخانه‌تان نامتوازن باشد. می‌توانید چند لامپ یا هالوژن جدید اضافه کنید تا تمرکز منبع نور در مرکز آشپزخانه نباشد و ترکیبی از نورپردازی تزیینی و در عین حال کاربردی داشته‌باشید. نورپردازی زیر کابینتف لامپ‌های حبابی یا مدل های دیگر نورپردازی به شما کمک می‌کند حال و هوای تازه‌ای به دکوراسیون آشپزخانه بدهید. 
نورپردازی داخل کابینت نیز این روزها طرفداران زیادی دارد و علت آن بدیهی است: نورپردازی زیبا می‌تواند یک فضای معمولی را به درخشش بیاورد.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

نقش اساسی تهویه در بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن

یکی از مهمترین مسائل در آشپزخانه تهویه‌ مناسب است. هنگام بازسازی، به فکر تهویه‌ای مناسب برای آشپزخانه‌تان باشید. این کار تنها با برنامه ریزی پیش نمی‌رود. از نیروهای متخصص تغییر دکوراسیون داخلی و  بازسازی منازل کمک بگیرید و فکر این که خودتان این کار را انجام دهید را از سرتان بیرون کنید. با تهویه‌ مناسب در آشپزخانه، هنگام آشپزی دیگر نگران بوی غذا  نخواهید بود.

بازسازی برای آشپزخانه ای مدرن


ساختن پیشخوان برای آشپزخانه

اگر بخشی از آشپزخانه‌تان با دیوار مسدود شده ‌است، می‌توانید نیمی از آن دیوار را خراب کنید و نیمه‌ پایین را به پیشخوان تبدیل کنید. این باعث می‌شود هم آشپزخانه و هم اتاق مجاور بزرگ‌تر دیده شود و فضای بهتری برای پذیرایی ایجاد می‌کند. همچنین می‌توانید برای این پیشخوان چند صندلی یا چهارپایه‌هایی تهیه کنید که با دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز همخوانی داشته‌ باشد.

Comments
Write a comment Close

0912-6936895