بازسازی دکوراسیون مطب

  • شنبه 13 مرداد 1397 ساعت 14:16

اخبار => باز سازی دکوراسیون

در دکوراسیون داخلی مطب پزشکان از وسایل وینیلی برای اسباب و اثاثیه اتاق نشیمن بیماران بازسازی انتخاب کنید که بتوان، به سرعت، به راحتی و به دفعات زیاد، آن را تمیز کرد. تعدادی بطری ضدعفونی کننده نیز بالای میزها قرار دهید تا بیماران بتوانند از آن برای بهداشت دست هایشان استفاده کنند.
بازسازی دکوراسیون مطب

در دکوراسیون داخلی مطب پزشکان از وسایل وینیلی برای اسباب و اثاثیه اتاق نشیمن بیماران بازسازی انتخاب کنید که بتوان، به سرعت، به راحتی و به دفعات زیاد، آن را تمیز کرد. تعدادی بطری ضدعفونی کننده نیز بالای میزها قرار دهید تا بیماران بتوانند از آن برای بهداشت دست هایشان استفاده کنند.

یک ایده جالب دیگر برای تزیین و بازسازی دکوراسیون مطب پزشکان یا اتاق انتظار ، انتخاب آثار هنری یا چیدمانی است که انعکاسی از علایق، سرگرمی‌ها و روحیات پزشک باشد. لمس احساسات خصوصی و شخصی پزشک می‌تواند یک جایگاه منحصربه‌فرد برای پزشک در ذهن بیماران ایجاد کند؛ برای مثال اگر پزشک در رقابت‌های قایق‌رانی شرکت می‌کند، برای دکوراسیون دیوارها روی چسباندن عکس‌های قایق بادی  تمرکز کنید و مدل‌های مختلف قایق بادی، ماکت‌های کشتی و عکس‌های سفرهای قایقی خود پزشک را به نمایش بگذارید. اگر دکتر گل ارکیده را به عنوان سرگرمی پرورش می‌دهد، نگاره‌ها و نقش‌های گلدار را در دفتر او نمایش دهید و مطبش را با گل‌های تازه ارکیده چیدمان کنید. اگر دکتر از دیدن فیلم‌های کلاسیک لذت می‌برد، دیوارها را با پوسترهای همان زمان دکور دهید. این لمس شخصی می‌تواند یک قطعه مکالمه‌ای فوق‌العاده بین بیمار و پزشک باشد. دکوراسیون منحصربه‌فرد و جذاب ایجاد شده بر طبق بازسازی ساختمان شخصیت و ذهنیات پزشک، همچنین کمک می‌کند بیماران در سطح عمیق‌تری با پزشک خود ارتباط برقرار کنند.

دکوراسیون و طراحی هر مکانی باید با توجه به نوع و جایگاه آن صورت بگیرد. دکوراسیون مسکونی ، تجاری، اداری و اصناف مختلف، با یکدیگر متفاوت است و هرکدام با توجه به شرایط خاص خود، چیدمان منحصر و متفاوتی را می‌طلبند. دکوراسیون مغازه نیز با توجه به موقعیت خاصش، سلیقه و ظرافت خاصی را می‌طلبد. در دکوراسیون مغازه ، در ابتدا باید به نوع صنف مغازه توجه داشت تا با توجه به آن بتوان دکوراسیون جذاب و گیرایی انجام داد؛ مثلا برای دکوراسیون و طراحی مغازه پوشاک ، باید نکاتی را مدنظر قرار داد. یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت، مردانه یا زنانه بودن و متراژ مغازه است. دکور مغازه باید به گونه‌ای باشد که مشتری را برای ورود به آن جذب کند، یعنی دکوراسیون داخلی مغازه و دکوراسیون ویترین، هرکدام از اهمیت خاص خود برخوردارند. نوع استفاده از رنگ ها، قرار دادن پوشاک در جایی که جلوی دیدگان باشد، نوع چیدمان، هرکدام در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. در مغازه‌هایی که کمی بزرگ است می‌توان از مبل‌ها  یا صندلی‌های راحتی برای استراحت مشتریان استفاده کرد. می‌توان با نورپردازی مناسب، جلوه بیشتری به اجناس بخشید و بیشتر آنان را در معرض دید قرار داد. رگال لباس‌ها باید در دسترس مشتری باشد و مشتریان برای بازدید دچار مشکل نباشند، سعی کنید از اتاق پروهای مناسب با هواکش بازسازی ساختمان مناسب بهره بگیرید و فضایی را ایجاد کنید که از هر لحاظ ایده‌آل و شیک باشد. نوع چیدمان در جذب مشتریان بسیار اهمیت دارد.

 

کاغذ دیواری ها در دکوراسیون داخلی طرفداران بیشتری دارند . کاغذ دیواری ها، چاپی و کار دستی هستند. انواع دیگر پوشش دیوار، نصب دقیق تری می طلبند و موارد استفاده خاصی دارد، ولی از کیفیت و خواص خوبی برخوردارند و در برابر آسیبها مقاومت و دوام خوبی دارند. پارچه های گونی بافت علفی، بافت خاص دارند و همان جذابیت و رمز و راز یک سطح بافت شده را به اتاق شما منتقل می کند، ضمن اینکه با تردستی آسیب های دیوار را هم می پوشاند. پارچه ی نخی خویشاوند پارچه ی گونی بافت است، با همان مزیت و نیز چند مزیت اضافی. پارچه نقش نخ، که در آن تارهای نخ کار گرفته شده و مزیت دیگرش اینست که عملا بدون درز است. پوشش های فلزی ظاهری زنده و چشمگیری دارند ولی نصب آن تخصصی است. پوشش های پرزدار ، چوب پنبه، روکش چوبی و پارچه همه به عنوان پوشش در بازار موجود است.

این کفپوش را بیشتر در ساختمان های روستایی استفاده می کنند. اگر دفتر کارتان در خانه است، بازسازی ساختمان شما می توانید، تم هایی از بافت ها و طرح های مورد علاقه ی خود را با این کفپوش ترکیب کنید.

1- آشپزخانه ی خنثی:

دکوراسیون داخلی آشپزخانه این خانه ، بسیار آرام به نظر می رسد وبه گونه ای خنثی است. تم رنگی این آشپزخانه از کف، با لمینیت های قهوه ای شروع شده و به سمت کابینت های کرم دیواری به اتمام رسیده.

2- اتاق نشیمن مناسب جوانان:

جوانان بیشتر به دنبال چیزهای منحصر به فرد هستند، طبق تحقیقات ، کفپوش خاکستری برای اتاق یک جوان ، مرسوم و به روز محسوب می شود.

3- حال و هوای تازه اتاق غذاخوری:

اکفپوشی با این رنگ، حال و هوایی روح بخش و تازه به فضا می بخشد و حسی سنتی القا می کند.

3- حمام:

در این حمام از مدل های جدید موجود در بازار استفاده شده و یک کفپوش لمینیت ، گوشه ی جذابی در دکوراسیون منزل ایجاد کرده است. استفاده از رنگ‌های متفاوت شیوه‌ بسیار خوبی برای طراحی است. اما انتخاب پالت مناسب کار راحتی نیست. کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف به ساده‌شدن این فرایند کمک می کند. در این تکنیکِ طراحی از بیش از سه رنگ خالص و متضاد در یک فضا استفاده نمی شود. این موضوع انتخاب‌های شما را محدودتر می کند و به خانه شما در مقایسه با خانه‌هایی که دارای رنگ‌های یک‌نواخت هستند تنوع و انرژی می بخشد. اگر آماده تغییر هستید، در این مطلب به شما تکنیک کنار هم قرار دادن رنگ ها را آموزش می دهیم.

کنار هم قرار دادن رنگ‌های مونوکروم. در این تکنیک از یک رنگ با درجات مختلفی از سایه، شدت، و ارزش رنگی استفاده می شود. برای این کار می توانید از بافت‌ها و مواد مختلف استفاده کنید. نکته: در طراحی معاصر از موکت‌هایی با یک رنگ روشن و یک الگوی گرافیکی بسیار استفاده می شود.

برای نگهداری وسایل کودک خود مثل کتاب، اسباب بازی و دیگر لوازم از مبلمان و قفسه های محصور یا مکعبی استفاده کنید. هر ۲ گزینه بسیار کاربردی و پس از رشد فرزند شما، همه کاره و انعطاف پذیر هستند. اسباب بازی ها مدام کوچک و بزرگ می شوند، کتاب ها هم همینطور. قفسه های دیواری قابلیت نگهداری هر اندازه ای را دارند. فضاهای نگهداری محصور یا مکعبی به شما امکان استفاده از وسایل و جعبه های بزرگ بازسازی ساختمان و کوچک را می دهد، همچنین با تغییر رنگ یا تم اتاق می توانید سبدهای وسایل را عوض کنید. در اتاق های کوچک، قفسه های دیواری می توانند همزمان نقش لوازم دکوری رنگی داشته باشند. نحوه چیدمان و نصب قفسه ها را به روشی هنری و دکوری انتخاب کنیدپتینه تا نقطه تزئینی زیبایی در اتاق باشد. در هر قفسه لوازم شخصی و هماهنگ با تم بچینید تا دکوراسیون اتاق خواب را به خوبی نمایش بدهند.

 


ارسال نظر

ارسال