بازسازی ساختمان قدیمی

  • یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 13:47

اخبار => بازسازی ساختمان

در ابتدای کار که در بازسازی ساختمان به توافق رسیده مانند برداشتن دیوار ها،کندن کلیه مسیرلوله کشی و... وبرداشتن نخاله ها وجاور زدن مداوم در طول اجرای کار می باشد چون بازسازی در خانه های قدیمی انجام می گیرد،و همسایه ها ساکن هستند ،باید گرد وخاک ،موجب آزار واذیت دیکران نباشد. رضایت آنها از اولویت های اصلی شرکت بازسازی می باشد.
بازسازی ساختمان قدیمی

در ابتدای کار که در بازسازی ساختمان به توافق رسیده مانند برداشتن دیوار ها،کندن کلیه مسیرلوله کشی و... وبرداشتن نخاله ها وجاور زدن مداوم در طول اجرای کار می باشد چون بازسازی در خانه های قدیمی انجام می گیرد،و همسایه ها ساکن هستند ،باید گرد وخاک ،موجب آزار واذیت دیکران نباشد. رضایت آنها از اولویت های اصلی شرکت بازسازی می باشد.

آیا ازنمای ظاهر خانه قدیمی خود خسته شده اید
آیامی خواهید در میهمانی ها از دکوراسیون داخلی خانه خود لذت ببرید
به خانه ای رویایی ،زیبا ودرعین حال تلفیقی از سنت ومدرن فکر می کنید
آیا ازنور طبیعی کافی استفاده شده
از کم نور بودن خانه خود گله دارید
به فکر زیاد کردن اتاق خواب یا بزرگ کردن فضای پذیرایی یا آشپزخانه خود هستید
آیا سرویس های بهداشتی وکاشی کاری باطراخی مدرن  فکر می کنید
آیا نمای ساختمان تان عایق نیست انرژی مصرفی بالای دارید

بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان قدیمی شامل (تعمیرات، تغییرات در دکوراسیون داخلی ودیوار های جدا کننده واستفاده از مصالح موجود به نحو احسن و...) در هر صورت خیلی ها به این فکر افتاده اند که در منزل خود تغییراتی ایجاد نمایید.با توجه به آیتم های زیادی بازسازی خانه و بازسازی ساختمان از طراحی گرفته تا اجرا لازم وضروری است از کارشناسان خبره در این زمینه کمک بگیرید بعضی ها فکر می کنند که این کار باعث افزایش هزینه می شود در صورتی که عکس این تفکر اثبات شده زیرا این افراد به شما کمک می کندهزینه های اجرای راکاهش داده وتهیه مصالح باقیمت مناسب را فراهم نمایید .

 

بازسازی ساختمان قدیمی را ازکجا شروع کنیم؟

اصل اول :

قبل از هر کاری باید هدف و بودجه خود را مشخص کنیم یعنی اینکه در این امر ما چه کارهایی می خواهیم انجام دهیم و چه بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته ایم و نیز باید شرایط منزل خود را در نظر بگیریم. یکی از مهمترین بخش های بازسازی خانه،فضای داخلی آن است برای افراد تکراری وخسته کننده است. استفاده بهینه از فضا موجود وتغییرات آن باتوجه به هزینه وخواست مشتری توسط طراحان معمار، سه بعدی دراختیار مشتری قرار می گیرد با لحاظ نمودن نظر مشتری طراحی برای اجرای آماده می شود.

اصل دوم :

بررسی امکانات موجود مثلا بررسی تمامی لوله های آب، رادیاتورها، سیستم برقی و سیم کشی را چک کنیم آیا تعویض شود یا نه چون ممکن است در قسمت هایی از آن ها پوسیده شده باشند.آیا در بازسازی خانه های قدیمی سرویس های توالت، حمام، آشپزخانه از نظر عایق سالم هستند یا نه اگر سالم باشد هزینه بازسازی کاهش می یابد.این ها مکان مهمترین قسمت های یک منزل هستند.البته نا گفته نماند بازسازی خانه وساختمان به ارزش ملک ، قیمت آن، ارزش افزوده پیدا خواهد کرد و در بازار مسکن می توانیم آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانیم و سود بیشتری ببریم.


در بازسازی ساختمان های قدیمی و مسکونی چند مورد وجود دارد که تغییر در آن ها باعث می شود که ما فضای بهتر و مفید تری داشته باشیم:


خانه ای داشته باشیم که معماری خوبی داشته باشد و استفاده بهینه از فضا ها و از همه فضا ها به خوبی استفاده کنیم.


آشپزخانه قلب خانه است که میتوانیم با عوض کردن یا ترمیم کردن کابینت ها مانند رنگکاری یا تعویض درب هاوکانترو نمای ورودی آشپزخانه آن را کاربردی و زیبا کنیم.


با جایگزین کاشی های مدرن وزیبا سرویس حمام و توالت مد روز داشته باشیم.


اتاق نشیمن وسالن پذیرایی را زیبا سازی کنیم مثلا کف آن را عوض کنیم و سقف ها را نورپردازی وگچ بری کنیم و دیوار های آن را با کاغذ و رنگ های دکوراتیو جذاب تر کنیم که این شامل اتاق خواب ها هم میشود.


از درب و پنجره های عایق صوت وحرارت واز شیشه های دو جداره استفاده کنیم، هم زیبایی بهتری خواهند داشت و هم از هدر رفتن گرما جلوگیری می کنند و ازکار های چوبی  کمد ها و دکور ها را تغییر دهیم که منزلی زیبا و دوست داشتنی داشته باشیم.


ازنمای های عایق استفاده کنیم تا ازهدر رفت انرژی جلوگیری کنیم نمای های عایق مانند ( رنگ نانوعایق ،عایق دکوراتیو)


ارسال نظر

ارسال