مقاله‌ها

  • دوشنبه 4 آذر 1392 ساعت 13:13

مقالات => خانه های چوبی

       

        مقاله‌های علمی و گذارش‌های تخصصی بسیاری درباره ساختمانهای چوبی، فناوری‌های نوین ساختمانی، صنعتی سازی و نگهداری از محیط زیست توسط مدیرعامل شرکت با همکاری پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، در جراید و مجله‌های علمی گوناگون منتشر گردیده است که به‌تدریج در اختیار علاقه‌مندان گذاشته میشود. استفاده از مقالات و مطالب این سایت در صورت ذکر منبع آزاد است. مهم‌ترین هدف مدیران و گردانندگان این شرکت ترویج روش‌های درست و آیین‌نامه‌ای ساخت و ساز با سیستم ساختمانی قاب سبک چوبی است که امیدواریم از این راه بتوانیم باعث بالارفتن سطح این فناوری در کشور شده و برای کشور زلزله خیز ایران مفید واقع گردیم.

        چکیده تمام مقاله ها در سایت به نمایش گذاشته شده است ولی برای دریافت متن کامل هر مقاله لازم است که بر روی "دریافت فایل مقاله" بزنید.   

      متن کامل برخی از مقاله‌ها هنوز در سایت موجود نمی‌باشد ولی به تدریج در دسترس علاقه‌مندان گذاشته خواهد شد. در صورت نیاز مبرم به این مقاله ها، در فرم ارسال نظر درخواست فرمایید، کوشش خواهد شد که در دسترس شما قرار گیرد.

 

ارسال نظر

ارسال

فرم درخواست استعلام خدمات 

این فرم در راستای ارایه هر چه بهتر و دقیق تر مشاوره و اجرای پروژه های ساختمانی برای بازدید کنندگان سایت چوبین سازه در نظر گرفته شده، شایان ذکر است تیم های فنی و اجرایی ما بهترین پیشنهاد ها را در اسرع وقت و طبق نیازهای مطرح شده به شما ارایه خواهند کرد.

 

 

:
:
:
: