جزییات اجرایی ساختمان‌های شرکت

  • دوشنبه 20 آبان 1392

مقالات => خانه های چوبی

 برای آنان که به کیفیت می‌اندیشند

        ساختمان‌های شرکت چوبین سازه سپهر بر طبق پیشرفته ترین روش‌های طراحی، ساخت و اجرای  سیستم ساختمانی قاب سبک چوبی Light Wood Frame Construction  که متداول‌ترین سیستم ساختمانی در کشورهای صنعتی است و با پیروی از  آیین نامه بین المللی IBC 2012  ساخته می‌شوند. این شرکت دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با مجوز ساخت در تمام نقاط کشور می‌باشد. تمامی ساختمانهای شرکت دارای عایق حرارتی، رطوبتی، صدا، هوابندی و ملاحظات مربوط به مقاومت در برابر آتش می‌باشند. مقاوم سازی ساختمان‌ها در برابر طوفان و گردبادهای شدید بر طبق آیین‌نامه ساختمانی ایالت فلوریدا و طراحی سازه‌ای و لرزه‌ای آنها بر طبق استاندارد ASCE-07 انجام می‌شود. پوشش سازه چوبی و جداسازی طبقات با مواد غیرقابل اشتعال برای مقاومت در برابر آتش و جلوگیری از انتشار آن با پیروی از آیین نامه‌های ساختمانی فوق انجام می‌گیرد. اجزای پوسته خارجی ساختمان، پی، دیوارها و سقف با توجه به شرایط آب و هوایی مکان ساخت و پس از محاسبات دقیق فیزیک ساختمان انتخاب، طراحی، و اجرا می‌شوند.

       از آنجایی که این سیستم ساختمانی با سیستم‌های متداول در کشور بسیار متفاوت بوده و نیاز به دقت و دانشی خاص و گسترده برای طراحی و اجرای صحیح دارند، کلید مراحل ساخت از پی تا سقف، تا تحویل کلید بر عهده مهندسان و تکنسین‌های شرکت می‌باشد.

 

ارسال نظر

ارسال

فرم درخواست استعلام خدمات 

این فرم در راستای ارایه هر چه بهتر و دقیق تر مشاوره و اجرای پروژه های ساختمانی برای بازدید کنندگان سایت چوبین سازه در نظر گرفته شده، شایان ذکر است تیم های فنی و اجرایی ما بهترین پیشنهاد ها را در اسرع وقت و طبق نیازهای مطرح شده به شما ارایه خواهند کرد.

 

 

:
:
:
: