Search
Euro
English
Back to all

بازسازی کافی شاپ

کافی شاپ ها یکی از مراکزی هستند که هم برای صرف غذا و هم خوش گذرانی و رفع خستگی و گرفتن روحیه مناسب می باشند. علاوه بر غذاهای کافی شاپ که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند محیط کافی شاپ نیز باید دارای طراحی بسیار خوبی باشد.

محیط کافی شاپ باید به افراد حس امنیت و آرامش را منتقل کند. بنابراین باید دلنشین باشد.  کافی شاپ باید از نورپردازی خوبی بهره مند گردد. می توان طراحی آن را به گونه ای انجام داد که محیطی شاد و دوستانه برای ملاقات مشتریان شما باشد و از این طریق به جذب درآمد کمک کند.

 

فضای کافی شاپ چگونه باید باشد؟

 

فضای کافی شاپ همان طور که گفتیم با فضای بیرون متفاوت است و باید این تفاوت ملموس حس شود. شما می توانید از طرح های رنگارنگ و متنوع در فضای کافی شاپ خود استفاده نمایید. زیرا این رنگ ها موجب می شوند اشتهای مشتریان بالا برود و با لذت بیشتری مورد استقبال شما قرار بگیرند.

 کسانی که می خواهند فضای کافی شاپ را طراحی کنند باید حس زیبایی شناسی بالایی داشته باشند و بتوانند محیطی پر آرامش و در عین حال انرژی دهنده را به افراد منتقل نمایند.

 

نمای بیرونی یک کافی شاپ استاندارد باید چگونه باشد؟

 

نمای بیرونی کافی شاپ شما بسیار مهم است و می توانید با بازسازی آن در جلب مشتری موثر باشید. شما می توانید با بازسازی کافی شاپ خود به شکلی مدرن و زیبا توجه افراد را به خود جلب کنید. افراد هنگام دیدن کافی شاپ اولین قسمتی که می بینند نمای بیرونی آن بوده و بنابراین بسیار حائز اهمیت است.

 

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

 

دکوراسیون داخلی کافی شاپ و بازسازی آن :

 

یکی از بزرگ ترین دغدغه افرادی که در کافی شاپ ها فعالیت می کنند این است که بتوانند در منطقه خود از رقبایشان پیشی بگیرند. شما می توانید با بازسازی کافی شاپ هم از بیرون و هم فضای داخلی به این برتری دست بیابید.

دکوراسیون داخلی کافی شاپ یکی از آیتم هایی است که در جلب مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد و با بازسازی آن می توانید افراد بسیاری را به کافی شاپ خود جلب کنید.

وقتی شخصی وارد محله ای می شود و آن را نمی شناسد اولین چیزی که در نظر می گیرد  فضای بیرون و داخل کافه است که اگر شیک، جذاب و مدرن باشد توجه او را به خود جلب می کند.

شما با بازسازی و طراحی مناسب کافی شاپ خود می توانید این افراد را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. تمیز بودن و شیک بودن کافی شاپ بسیار حائز اهمیت می باشد و شما خودتان نیز به خوبی باید این را بدانید.

 

نوسازی و بازسازی کافی شاپ :

 

بعد از مدتی کار در محل کافی شاپ خود متوجه می شوید دیگر آن زیبایی قدیمی را ندارد و لازم است تا داخل و فضای بیرونی کافه خود را شیک کنید. برای این کار شما می توانید از یک طراح کمک بگیرید. شما می دانید که اگر بخواهید این کافه را تخریب و از اول بسازید هزینه زیادی می خواهد اما بازسازی کافی شاپ می تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

بازسازی کافی شاپ ارزش کافه شما را بالا برده و سبب جذب مشتریان بسیاری می شود. یک عامل مهم دیگر در بازسازی عامل زمان است که نسبت به ساخت و تخریب زمان کم تری نیاز دارد و شما مجبور نیستید زمان زیادی کافه خود را ببندید.

 

اصول طراحی کافی شاپ :

 

شما می توانید برای بازسازی کافی شاپ خود از طرح های مختلف و به سلیقه خودتان استفاده کنید. همچنین می توانید از طرح های موجود در گوگل نیز بهره ببرید. برای طراحی منوی غذا و نوشیدنی خود باید از یک طراح خوش سلیقه کمک بگیرید و از این طریق سعی کنید به گونه ای باشد که فروشتان افزایش پیدا کند.

سعی کنید نام اصلی غذا ها را بنویسید نه یک سری آیتم لوس برای نام غذا  نوشیدنی های خود. همچنین استفاده از نام های خارجی اکیدا ممنوع می باشد و می توانید طرح های کافه های رقیب خود را ببینید و از آن ها الگو برداری نمایید. سعی کنید طراحی شما انگیزه مشتریان را بالا ببرد و از شبکه های اجتماعی جهت تبلیغ کافه خود استفاده کنید.

 

تاثیر موزیک در کافی شاپ

 

تاثیر موزیک در کافی شاپ :

 

موزیک می تواند در جلب مشتری به کافی شاپ یا رستوران شما بسیار موثر باشد. بعد از بازسازی فضای داخلی و خارجی کافه خود می توانید با استفاده از موزیک های آرامش بخش و شاد در محیط کافه خود موجبات خوش گذرانی مشتریان خود را فراهم سازید

. همچنین استخدام یک گروه موسیقی در کافی شاپ شما می تواند بسیار جذاب باشد و مشتریان بسیاری را به کافه شما بیاورد. سعی کنید در انتخاب قطعات موسیقی سلیقه به خرج دهید و از این طریق بر رضایت مشتریان خود و در نتیجه افزایش فروشتان بیفزایید. موسیقی که شما انتخاب می کنید می تواند یک موسیقی از یک خواننده معروف باشد و یا قطعه ای محلی که بیشتر ساکنان کافه از آن لذت ببرند.

 

برای بازسازی کافی شاپ می توانید از ایده های زیر کمک بگیرید.

 

1. استفاده از منابع طبیعی برای بازسازی کافی شاپ یکی از ترفندهایی است که می تواند در جلب مشتری مفید باشد. اگر قصد بازسازی کافی شاپ خود را دارید می توانید از گیاهان و گل های زینتی در قسمتی از کافه استفاده کنید و یا استفاده از برگ های رنگی در فصل پاییز در ورودی کافه نیز می توانید زیبا باشد.

2. طراحی منوی اصلی بر پایه قهوه : در طرح اصلی فضای داخلی کافه خود حتما سعی کنید از طراحی هایی مشابه قهوه استفاده نمایید.

3. استفاده از طرح های صنعتی در بازسازی کافی شاپ نیز می تواند بسیار جالب توجه باشد. این دکورها بسیار محبوب هستند و طرفداران خاص خود را دارند. بودجه این طرح ها کم تر است و می توانند بسیار زیبا جلوه دهند.

4. شما می توانید با انتخاب مصالح مناسب در بازسازی کافه خود ظاهر مدرنی به آن بدهید و از این طریق یک محیط گرم و صمیمی برای مشتریان خود به ارمغان بیاورید.

5. سبک دیگری که در طراحی و بازسازی فضای کافی شاپ می تواند مورد استفاده قرار بگیرد سطح روستیک است. استفاده از میز و صندلی های چوبی و طراحی با چوب می تواند در زمینه جذب مشتری به شما کمک فراوانی کند.

 

 اصول بازسازی کافی شاپ

 

مهم ترین اصلی که باید در بازسازی کافی شاپ ها رعایت کنیم در نظر گرفتن تناسبات برای بازسازی و طراحی می باشد. شما ابتدا باید سبک مورد نظر خود را انتخاب کرده و  همه چیز را متناسب با آن انتخاب کنید.

تناسب بین اجزای داخلی و همچنین فضای داخلی با بیرونی حائز اهمیت است و می تواند در جلب مشتری برای شما موثر واقع شود. نمادها در این مسئله بسیار مهم هستند و در نتیجه با توجه به نوع سبک انتخابی باید نماد متناسب با آن را به کار ببرید.

 

هزینه های بازسازی کافی شاپ :

 

هزینه بازسازی کافی شاپ می تواند متغیر باشد و همه چیز به طرحی که شما در نظر گرفته اید بستگی دارد. همچنین مهم است که کافی شاپ مورد بازسازی شما به تغییرات گسترده نیاز دارد یا جزئی. بسته به طرح های شما و بازسازی منطقه مورد نظر شما هزینه ها می تواند نوسان داشته باشد.

اگر به فکر بازسازی کافی شاپ خود نیستید با کم شدن مشتری هایتان مواجه خواهید شد. در واقع هزینه ای که برای بازسازی کافی شاپ خود انجام می دهید مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است که مشتریان بیشتری را برای شما جلب می کند. شما می توانید از یک مهندس و یک طراح در این زمینه کمک بگیرید.

در حالت کلی هزینه های بازسازی کافی شاپ شامل تمامی هزینه هایی می شوند که برای نوسازی کافی شاپ خرج می کنید. هزینه صندلی ها، طراحی منو و فضای داخلی، نماد ها و...همچنین این هزینه ها می توانند شامل هزینه های تاسیسات باشند مانند لوله ها و یا وسایل گرمایشی و سرمایشی

 

بازسازی در و پنجره کافی شاپ

 

هزینه بازسازی سقف ها و دیوارهای کافی شاپ

 

یکی از هزینه های کافی شاپ ها هزینه تعمیرات سقف و دیوارها است که بر اساس فهرست بها می توانید قیمت آن را بگیرید. همچنین تعویض کف پوش ها می تواند بسیار در زیبایی کافه شما موثر باشد.

 

بازسازی در و پنجره کافی شاپ

 

پس از مدتی متوجه خواهید شد که در و پنجره های کافی شاپ شما نیز باید تعویض گردند و به این ترتیب باید هزینه های آن را در نظر بگیرید. همچنین گاهی بنابر دلایل گرمایشی و سرمایشی نیز باید در و پنجره ها را عوض کنید.

شما می توانید قیمت جزئیات مختلف بازسازی را مشاهده کرده و به این ترتیب برآورد اولیه ای از قیمت ها داشته باشید. در حالت کلی هزینه ها شامل خرید مصالح و مواد و همچنین دستمزد استاد کار و کارگران هستند.

Comments
Write a comment Close